Дата: 01.07.2021 15:48

З червня 2021 року Центром надання адміністративних послуг Чуднівської міської ради розпочато прийом пакету документів у суб’єктів звернень для отримання адміністративних послуг Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Протягом місяця звернулося 16 суб’єктів звернень для отримання адміністративних послуг, із них 12 заяв розглянуто та видано результати, 4 заяви знаходяться на опрацюванні.

Також подано 76 заяв в електронній формі про надання Витягу  із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, які виявили  бажання отримати через  Центр надання адміністративних послуг Чуднівської міської ради.

Протягом  місяця надано 64 послуги з реєстрації місця проживання, знято з реєстрації (за повідомленням) – 21. Дані про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання вносяться до реєстру територіальної громади.

Адміністративних послуг у сфері державної реєстрації  юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців надано 20.