Чуднівський міський голова привітав працівників поліції з професійним святом

Дата: 02.07.2021 16:02

Щороку 4 липня в Україні відзначають День Національної поліції.

Сьогодні, 2 липня, напередодні свята у приміщенні міської ради відбулись урочистості.

Під час заходу Чуднівський міський голова Віталій Войтко привітав працівників відділення поліції №5 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області з професійним святом, побажав міцного здоров’я, довголіття, добробуту і миру,  родинного тепла та затишку, успіхів у службі.

За відповідальне відношення до виконання службових обов’язків, забезпечення правопорядку на території громади, високий професіоналізм кращих з кращих працівників поліції Віталій Володимирович нагородив почесними грамотами міської ради.

Також цього дня правоохоронці отримали вітання від помічника народного депутата Сергія Кузьміних Світлани Прокоф’євої, депутата обласної ради Ігоря Ходака, Романівського селищного голови Володимира Савченка та Вільшанського сільського голови Сергія Мельника, командира військової частини А1979 Павла Агеєва, заступника начальника відділу організаційної наглядово—профілактичної роботи Житомирського районного управління ГУ ДСНС у Житомисрькій області Юрія Отаманського та військового комісара Чуднівського РТЦК та СП підполковника Олега Клока.

З нагоди свята біля приміщення міської ради поліціянти та рятівники облаштували «Безпекове містечко». Усі бажаючі мали можливість оглянути спеціальні службові автомобілі та спеціалізовані засоби. Відвідувачів виставки частували морозивом, а учасників конкурсу малюнка "Я і поліцейський", який проводився напередодні ногороджували подяками та заохочувальними призами.