Чуднівський міський голова провів нараду щодо організації роботи КП «Благоустрій»

Дата: 07.07.2021 14:35

Сьогодні, 7 липня, Чуднівський міський голова Віталій Войтко провів нараду, на якій обговорили основні аспекти роботи комунального підприємства «Благоустрій».

У нараді взяли участь секретар міської ради Олена Яременко, заступник міського голови Ірина Кухар, керуюча справами виконавчого комітету Галина Вербельчук, начальник відділу  фінансово-господарського забезпечення Тамара Тарасюк, директор КП «Благоустрій» Анатолій Огороднік, начальник відділу економічного розвитку, комунальної власності та житлово-комунального господарства Олег Довгаль, начальник відділу правової та кадрової роботи Володимир Брох, державний реєстратор ЦНАПу Тетяна Гаврилюк та бухгалтери комунальних підприємств.

З метою проведення оптимізації на сесії міської ради 30 червня 2021 року припинено внаслідок реорганізації юридичну особу - Чуднівське міське комунальне підприємство з обслуговування адміністративних приміщень шляхом приєднання до КП «Благоустрій» міської ради. Це дасть змогу посилити ефективність роботи комунальних підприємств та допоможе більш раціонально використовувати бюджетні кошти.

У ході наради було визначено та обговорено порядок дій проведення процедури реорганізації.