Оголошення про припинення діяльності комунального підприємства внаслідок реорганізації шляхом приєднання

Дата: 08.07.2021 16:33

Відповідно до рішення Чуднівської міської ради «Про припинення внаслідок реорганізації Чуднівського міського комунального підприємства з обслуговування адміністративних приміщень Чуднівської міської ради шляхом приєднання до комунального підприємства «Благоустрій» Чуднівської міської ради» від 30.06.2021 року №798 припиняє свою діяльність Чуднівське міське комунальне підприємство з обслуговування адміністративних приміщень Чуднівської міської ради (ЧМКП) (юридична адреса: 13201, Житомирська обл., місто Чуднів, вул. Героїв Майдану, будинок 125, код ЄДРПОУ 32342141) внаслідок реорганізації  його шляхом приєднання до комунального підприємства «Благоустрій» Чуднівської міської ради (13201, Житомирська обл., місто Чуднів, вулиця Героїв Майдану, будинок 146, код ЄДРПОУ 32777234).

Голова комісії з реорганізації - начальник комунального підприємства «Благоустрій» Чуднівської міської ради Огороднік Анатолій Тодорович.  Тел.04139-2-14-21

Заяви кредиторів приймаються у письмовому вигляді протягом двох місяців   з дня опублікування оголошення за адресою : 13201, Житомирська обл., місто Чуднів, вулиця Героїв Майдану, будинок 146.