Вшанування пам’яті загиблого воїна АТО Валерія Іващенка

Дата: 12.07.2021 09:10

11 липня 2021 року, минають сьомі роковини з дня загибелі мужнього воїна, справжнього героя України, солдата Валерія Іващенка.

В день сьомих роковин прозвучав дзвін за героєм з села Городище, кулеметником 30-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, старшим солдатом, який загинув у 2014 році під час зачистки військового містечка в районі міста Олександрівськ Луганської міської ради, у результаті чого отримав важке осколкове поранення, яке виявилось несумісним з життям.

Вшанувати пам’ять Героя до Меморального комплексу Міністерства оборони України прибула родина загиблого.

В знак шани у Залі пам’яті Міністерства оборони України пролунало ім’я Воїна-Героя – нашого земляка Валерія Іващенка, який віддав своє життя за наше спокійне майбутнє.

Пам’ятний захід вшанування захисника України Олександра Борушевського відбувся 9 липня у світлиці Чуднівського РТЦК та СП (військоматі).

У поминальному ритуалі взяли участь Чуднівський міський голова Віталій Войтко, секретар Чуднівської міської ради Олена Яременко, мама загиблого, брат, близькі родичі, представники Чуднівського РТЦК та СП, громадськість.

Під час заходу присутні заслухали коротку біографію загиблого бійця з Книги пам’яті загиблих учасників АТО (ООС) Чуднівщини та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Після пам’ятної церемонії її учасники поклали квіти до Дошки пам'яті загиблих воїнів Чуднівщини в зоні АТО/ООС.

Вічна пам’ять та вічна слава. Ми пам’ятаємо…