Відбулася виїзна нарада з питань реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

Дата: 12.07.2021 11:16

08 липня за участю заступника голови Житомирської облдержадміністрації Юрія Оханського відбулася виїзна нарада в м. Чуднів з метою проведення моніторингу стану реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».
    У нараді також взяли участь заступник голови Житомирської РДА Людмила Заворотнюк, представники Департаменту культури, молоді та спорту ОДА, Чуднівський міський голова Віталій Войтко, секретар Чуднівської міської ради Олена Яременко, начальник відділу культури, молоді та спорту Світлана Захарченко, директор Чуднівського комунального підприємства Анатолій Огороднік.
   Даний проєкт передбачає впровадження нових форм залучення різних верств населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку населення.
Для участі в проєкті «Активні парки» у Чуднівській громаді визначено 1 локацію за адресою вулиця Житомирська 16а - спортивний комплекс "Юність". З метою приведення у відповідність до вимог проєкту Чуднівською міською радою виділено необхідне фінансування для встановлення додаткового спортивного обладнання на вже існуючому спортивному майданчику.
   Довідково. Соціальний проєкт “Активні парки – локації здорової України” започатковано Указом Президента України від 17 грудня 2020 року № 574/2020.