Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів трьох шкіл громади

Дата: 16.07.2021 11:09

Відбулось друге засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників (директорів) закладів загальної середньої освіти Чуднівської міської ради. На попередньому засіданні членами комісії на конкурс із заміщення посади директора Будичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чуднівської міської ради Житомирської області було допущено Варгалюк Ольгу Миколаївну та Тернового Станіслава Леонідовича, на посаду директора Дубищенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради Житомирської області – Мельник Наталію Юріївну, на посаду директора П’ятківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чуднівської міської ради Житомирської області допущено три кандидати Козира Валерія Дмитровича, Коника Михайла Васильовича, Мартинюк Оксану Василівну.

У ході проведення конкурсного відбору кандидати на посади директорів закладів освіти виконували письмове тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», розв’язували ситуаційне завдання, презентували своє бачення перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надавали відповіді на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.
Конкурсна комісія визнала переможцями конкурсних відборів на посади керівників (директорів) закладів загальної середньої освіти Чуднівської міської ради таких претендентів:
Будичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чуднівської міської ради Житомирської області – Терновий Станіслав Леонідович (3,8 бали з 4 можливих).
Дубищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради Житомирської області – Мельник Наталія Юріївна (3,3 з 4 можливих).
П’ятківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чуднівської міської ради Житомирської області – Козир Валерій Дмитрович (3,2 з 4 можливих).