Вклеювання фотографій до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку

Дата: 16.07.2021 14:04

Підстави для отримання послуги: Досягнення 25- або 45-річного віку.

Як отримати послугу: Звернутися до  центру надання адміністративних послуг Чуднівської міської ради  (ЦНАП) за адресою м. Чуднів, вул.. Героїв Майдану, 146.

• У разі, коли особа не має місця проживання, за адресою якої вона може бути зареєстрована, та з певних причин не може або не бажає отримувати статус бездомної особи, або знята з реєстрації місця проживання для вклеювання фотокартки по досягненню 25 чи 45-річного віку, слід звернутися до  центру надання адміністративних послуг за останнім зареєстрованим місцем проживання або за фактичним місцем проживання
  • Отримати паспорт із вклеєною фотокарткою у центрі надання адміністративних послуг Чуднівської міської ради  за місцем проживання.

Вартість послуги та пільги: Вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України здійснюється безкоштовно.

Подача заяви: Подається заявником особисто.

Необхідні документи

• заява про вклеювання фотокартки;
  • паспорт громадянина України зразка 1994 року;
  • дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку;
  • у разі подання паспорта зразка 1994 року, оформленого територіальним підрозділом ДМС, який припинив діяльність або тимчасово не здійснює свої повноваження, заявник додатково подає всі наявні документи, у тому числі документи, що містять фотозображення особи;
  • рішення суду (для осіб, які не звернулася в установленому законодавством порядку для вклеювання фотокартки до паспорта зразка 1994 року та не бажають здійснювати обмін паспорта зразка 1994 року на паспорт у формі картки).

Термін розгляду заяви: У п’ятиденний термін із дня звернення (*)

* За потреби проведення додаткової перевірки інформації, поданої заявником, строк вклеювання фотокартки продовжується не більше ніж на 30 календарних днів, про що інформується заявник у письмовій формі.

Результат отримання послуги: Видача паспорта громадянина України із вклеєною фотокарткою.

Строк дії документа, що є результатом отримання послуги: Термін дії паспорта не обмежується.

Підстави для відмови у наданні послуги

• недосягнення особою відповідного віку;
  • особа подала не в повному обсязі документи та інформацію, необхідні для оформлення й видачі паспорта зразка 1994 року;
  • особа звернулася пізніше, ніж через місяць після досягнення 25- або 45-річного віку, та не надала відповідне рішення суду згідно із законодавством (у такому разі паспорт зразка 1994 року підлягає обміну на паспорт у формі ID-картки).

Строк звернення до  територіального підрозділу ДМС України: Не пізніше ніж через місяць після досягнення 25- або 45 - річного віку.

Відповідальність за порушення міграційного законодавства України: Стаття 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»

Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання.
Проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт громадянина України, без паспорта громадянина України або за недійсним паспортом громадянина України, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання - тягнуть за собою попередження.
Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за порушення, передбачені частиною першою цієї статті, - тягнуть за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.