Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чуднівської міської ради

Дата: 21.07.2021 15:09

Сьогодні, 21 липня, Чуднівський міський голова Віталій ВОЙТКО провів чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, йшлося про продовження карантину та дотримання протиепідемічних заходів на території громади, про заходи щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів аграрного сектору економіки під час збирання, переробки та зберігання продукції врожаю 2021 року, про організацію забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення громади, про затвердження переліку місць знищення вибухонебезпечних предметів на території громади та про недопущення виникнення надзвичайних ситуацій при поводженні з газом, газовими приладами в побуті.

За результатами обговорення міською комісією прийнято ряд важливих рішень.

Сектор цивільного захисту,

мобілізаційної роботи та