Пожежно-рятувальний підрозділ військової частини А2365 долучається до ліквідації пожеж на території Чуднівської громади

Дата: 21.07.2021 16:34

Командуванням військової частини А2365 проводяться заходи щодо надання  допомоги в ліквідації пожеж підрозділам Державної служби України з надзвичайних ситуацій в радіусі 5 кілометрів від місця дислокації  військової частини. Пожежно-рятувальний підрозділ військової частини А2365 неодноразово залучався до ліквідації пожеж на території населених пунктів Чуднівської  територіальної громади.

Так, 19 липня  2021 року о 18 год. 16 хв. черговий телефоніст пожежного наряду отримав повідомлення від чергового військової частини  про загоряння в житловому будинку в смт Великі Коровинці. Повідомлення про пожежу чергова служба отримала від диспетчера 19 Державної пожежно-рятувальної частини м. Чуднів.

До місця події негайно був направлений особовий склад пожежного наряду у складі:

командира пожежного взводу старшого прапорщика Кужинівського М.М.;

начальника пожежного наряду старшого солдата Кремінського Д.Л.;

номера бойового розрахунку солдата Шевельє Д.І.;

водія пожежного автомобіля солдат Багінського В.С.

Завдяки оперативним та злагодженим діям пожежного наряду військової частини А2365  та  чергового караулу 19 Державної пожежно-рятувальної частини м. Чуднів о 18:33 пожежу було локалізовано, а о 19:30 - ліквідовано. Подальшого розповсюдження полум’я вогнеборці не допустили.

Загалом до ліквідації надзвичайної події залучалось 7 чоловік особового складу на 2-х пожежних автомобілях. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Вогнеборці закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті!

Командування військової частини А2365