Чуднівський міський голова зустрівся з жителями вулиці Лисенка м. Чуднів

Дата: 30.07.2021 09:34

Відреагувавши на звернення жителів вулиці Лисенка м. Чуднів щодо аварійних дерев, ремонту дорожнього покриття та встановлення межі проїжджої частини вулиці, для з’ясування обставин Чуднівський міський голова Віталій Войтко разом з головним спеціалістом відділу земельних відносин та екології Григорієм Поліщуком здійснили виїзд.

Під час робочої поїздки Віталій Володимирович поспілкувався з жителями даної вулиці, вислухав проблеми, які їх турбують.

У ході виїзду було оглянуто аварійні дерева, які підлягають видаленню та дорогу, яка потребує ремонту.

Проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиць Тестова та Лисенка можливе лише після включення його до проекту Програми економічного, соціального та культурного розвитку міської ради та  виготовлення проектно-кошторисної документації, що буде можливим у 2022 році.

Обрізку та видалення зелених насаджень, які перешкоджають проїзду автотранспорту та обмежують видимість на дорозі допоможе здійснити Чуднівська міська рада.