Віталій Войтко провів нараду з питань благоустрою міста

Дата: 03.08.2021 14:57

Сьогодні, 3 серпня, Чуднівський міський голова Віталій Войтко провів нараду з питань благоустрою м. Чуднів.

У засіданні взяли участь секретар міської ради Олена Яременко, заступник міського голови Ірина Кухар, керуюча справами виконавчого комітету Галина Вербельчук, начальник відділу  фінансово-господарського забезпечення Тамара Тарасюк, начальник фінансового відділу Оксана Друзь, директор КП «Благоустрій» Анатолій Огороднік, начальник відділу земельних відносин та екології Наталія Варгалюк, завідувач сектору містобудування та архітектури Олег Захарченко, головний спеціаліст відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства Сніжана Козир та бухгалтери комунальних підприємств.

Основні питання, які обговорювались у ході наради стосувались укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів, виконання правил благоустрою громадянами міста.

Віталій Володимирович зазначив: «Чистота міста і громади в цілому – спільна справа для всіх. Керівники підприємств, установ, організацій,  жителі мають упорядковувати  власні території».

Під час наради відповідальним за благоустрій працівникам міської ради доручено здійснювати обстеження на дотримання жителями Чуднова правил благоустрою.  У разі порушення норм і правил благоустрою та не укладання договору на вивіз побутових відходів, місцева влада буде вимушена застосувати штрафні санкції.

Очільник громади наголосив і на здійсненні вчасного покосу трави та просапки клумб комунальниками.

У ході наради проаналізовано використання коштів на пальне та товарно-матеріальні цінності комунальним підприємством «Благоустрій».

Ще одним питанням, яке піднімалось  – облаштування автостоянки біля ринку.

Приділили увагу виділенню і цільовому призначенню земельних ділянок, а також законності встановлення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності і торгових павільйонів.  Сектору містобудування та архітектури міської ради дано доручення провести роботу з підприємцями.