МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТІВ У РАМКАХ ЗДІЙСНЕННЯ ОБМІНІВ МОЛОДДЮ УКРАЇНИ ТА ЛИТВИ

Дата: 04.08.2021 11:10

Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1017, та Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року № 1016, Міністерством молоді та спорту здійснюються Українсько-Польські та Українсько-Литовські обміни молоддю.

Мета обмінів молоддю – активізація співробітництва між українською та польською, українською та литовською молоддю задля розбудови дружніх взаємин між народами наших країн.

26 липня 2021 року Мінмолодьспортом оголошено прийом заявок на участь у конкурсах на реалізацію проектів у рамках здійснення УкраїнськоПольських обмінів молоддю https://sport.gov.ua/news/ministerstvo-molodi-tasportu-ogoloshuye-prijom-zayavok-na-uchast-u-konkursi-na-realizaciyu-proyektiv-uramkah-zdijsnennya-ukrayinsko-polskih-obminiv-moloddyu та обмінів молоддю України та Литви https://sport.gov.ua/news/minmolodsportu-ogoloshuye-prijomzayavok-na-uchast-u-konkursi-na-realizaciyu-proyektiv-u-ramkah-zdijsnennyaobminiv-moloddyu-ukrayini-ta-litvi, що триватимуть до 16 серпня 2021 року.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися до департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту, тел.: 287 24 57.