У Чуднівській громаді триває підготовка до відзначення 30-річчя Незалежності України

Дата: 04.08.2021 15:32

Сьогодні, 4 серпня, Чуднівський міський голова Віталій Войтко провів нараду  з питань організації та проведення святкування Дня Державного Прапору України та 30-ої річниці Незалежності України.

У  нараді взяли участь секретар міської ради Олена Яременко, заступник міського голови Ірина Кухар, керуюча справами виконавчого комітету Галина Вербельчук, начальник відділу культури, молоді та спорту Світлана Захарченко, керівник КП «Благоустрій» Анатолій Огороднік, головний спеціаліст відділу освіти Наталія Совсімова та керівник КУ «Чуднівський міський будинок школяра» Галина Лисак.

У ході наради було розглянуто та обговорено план заходів з організації та проведення урочистостей з нагоди свята, враховано пропозиції учасників зібрання та надано відповідні доручення працівникам, відповідальним за хід підготовчих робіт.

Було узгоджено, що святкування Дня Незалежності України буде відбуватися 21 серпня у Чуднові у парку «Тетерів».

Серед запланованих заходів святковий концерт, виставки робіт майстринь Чуднівщини, безліч дитячих розваг, частування гостей смаколиками тощо.

Детальніше про план заходів буде повідомлено пізніше.