Чуднівський міський голова зустрівся з громадянами щодо врегулювання земельних питань

Дата: 05.08.2021 15:37

Земельні питання на сьогодні є найбільш хвилюючими для жителів громади та часто стають причиною спорів та конфліктів між сусідами. Для людей дуже важливо зустрітися з керівництвом та почути кваліфіковану компетентну відповідь.

З метою з’ясування обставин та розв’язання конфліктів, сьогодні, 5 серпня, Чуднівський міський голова Віталій Войтко зустрівся з землекористувачами колишнього бортового поля спиртового заводу та жителями села Дубище.

У зустрічах взяли участь депутат міської ради Людмила Зотько, спеціалісти відділу земельних відносин та екології Вікторія Дерманська та Григорій Поліщук.

Основними питаннями, які турбували землекористувачів були встановлення меж та приватизація земельних ділянок, які фактично перебувають у їх користуванні для ведення особистого селянського господарства.

У ході зустрічі землекористувачам надано консультації з правових питань щодо оформлення права власності на землю та проведено роз’яснювальну роботу щодо додержання громадянами правил добросусідства.