Чуднівська громада впроваджує нову систему комунікацій «Громада у смартфоні»

Дата: 09.08.2021 08:28

За підтримки Швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації України Чуднівською міською радою впроваджено новий інструмент для громад – муніципальний чат-бот «СВОЇ».

Чат-бот «СВОЇ» спрямований на покращення     взаємодії громадян із Чуднівською міською радою.

За допомогою чат-боту у Viber та Telegram жителі нашої громади можуть отримувати важливу інформацію, зокрема:

про діяльність міської ради, проєкти та прийняті рішення, адміністративні та інші послуги, інформацію про діяльність комунальних підприємств та надавачів комунальних послуг, відстежувати готовність замовлених послуг, отримувати важливі новини, проголосувати в опитуваннях, підтримати проєкт громадського бюджету, подати електронну петицію та/або електронне звернення та багато іншого.

Можливості чат-боту щоразу будуть розширюватись.

Для початку користування чатботом переконайтесь, що на вашому мобільному пристрої встановлено застосунки  Viber або Telegram. За допомогою мобільного пристрою зчитайте відповідний QR-код або перейдіть за посиланнями:

у Viber Чатбот у Viber - зчитати код або перейти за посиланнямЧатбот у Telegram - зчитати код або перейти за посиланням,   у Telegram.

Вітаємо, ви у чат-боті «СВОЇ»! Тисніть «РОЗПОЧАТИ/START».