Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради

Дата: 09.08.2021 16:13

Сьогодні, 9 серпня, під керівництвом Чуднівського міського голови Віталія Войтка відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

У ході засідання членами виконавчого комітету розглянуто ряд важливих питань, зокрема:

•   про організацію цивільного захисту в Чуднівській міській раді;
  • про затвердження Положення про Чуднівську міську ланку територіальної підсистеми  єдиної  державної  системи  цивільного  захисту;
  • про укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту на території Чуднівської міської ради;
  • про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Чуднівської міської ради для передачі в оренду на аукціоні;
  • про надання в оренду комунального майна;
  • взяття на квартирний облік особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та ін.

Крім того, члени виконавчого комітету схвалили Прогноз бюджету Чуднівської міської  територіальної  громади на 2022-2024 роки, призначили опікуна малолітньої дитини та надали статус дитини позбавленої батьківського піклування.