Спортивні новини

Дата: 25.08.2021 14:25

23 серпня у селі Тютюнники на місцевому стадіоні проходив кубок з футболу присвячений пам'яті Дмитра Дем'яновича Лонського.

Змагалися 4 команди: «Дракони», «Ящірки» с. Тютюнники,  смт В.Коровинці та с.Карпівці.

За результатами поєдинку з рахунком 4:2 перемогла команда «Дракони»            с. Тютюнники.

24 серпня у Чуднові на стадіоні «Тетерів» відбувся фінал кубка федерації футболу Чуднівського району 2021 року, у якому змагалися ДЮСШ Чуднів та ФК «Лан»  с. Бабушки.

Володарем кубка Чуднівської районної федерації футболу 2021 року вдруге поспіль стала команда ДЮСШ Чуднів. Кубок з рук голови районної федерації футболу Юрія Чорного отримав капітан команди Михайло Ткачук. Медалями були нагороджені всі учасники фінального матчу.