Відділ культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 01.09.2021 08:43

Відповідно до Закону України «Про культуру» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» із змінами від 28.01.2016 року № 955 - VIII відділ культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

•  директора Чуднівського міського будинку культури Чуднівської міської ради;

• директора В.Коровинецького краєзнавчого музею Чуднівської міської ради.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає документи упродовж 30- ти днів з дня оголошення конкурсу. Дата початку приймання документів – 1 вересня 2021 року.

Вимоги до кандидатів:

Освіта вища, стаж роботи у сфері культури не менше 3 років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік документів, які подаються:

• заява на участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

• копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

• два рекомендаційні листи довільної форми;

• мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради: м.Чуднів, вул. Героїв Майдану, 95-Б, chudniv_tvorchist@ukr.net. За довідками звертатися до конкурсної комісії за вказаною адресою.

Формування конкурсної комісії проводиться з 1 по 30 вересня 2021 року.

Наказ "Про оголошення конкурсу на вакантні посади"