До уваги керівників громадських організацій!

Дата: 03.09.2021 14:43

Відповідно до Закону України «Про культуру» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» із змінами від 28.01.2016 року № 955 - VIII відділ культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради оголосив з 01.09.2021р. конкурс на заміщення вакантних посад:

•  директора Чуднівського міського будинку культури Чуднівської міської ради;

• директора В.Коровинецького краєзнавчого музею Чуднівської міської ради.

Згідно порядку проведення конкурсу формується конкурсна комісія, до складу якої від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування подаються три кандидатури.

Інформація щодо складу, порядку формування і повноваження конкурсної комісії викладена у ст.21³ вищезазначеного Закону.

Зацікавленим особам пропонується подати до відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради за адресою: м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 95-Б, chudniv_tvorchist@ukr.net, кандидатури не пізніше 30.09.2021р.