Підприємець Чуднівської громади отримав обласну відзнаку з нагоди професійного свята

Дата: 06.09.2021 10:50

3 вересня напередодні Дня підприємця керівники області привітали представників бізнесу з нагоди їх професійного свята, яке в Україні щорічно відзначається у першу неділю вересня.

Під час зустрічі відзначили найкращих інвесторів області, кращих суб’єктів малого та середнього бізнесу.

Дипломом Житомирської обласної ради та облдержадміністрації у номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва» нагороджено керівника ПАФ «ЛАН» (с. Бабушки) Олександра Кучерявого.

Приєднуємося до вітань та бажаємо невичерпної енергії, натхнення, здійснення нових ідей, задумів,  процвітання бізнесу та стабільності!