Відбулась нарада з директорами закладів освіти Чуднівської громади

Дата: 08.09.2021 14:09

Розпочався  новий  2021-2022  навчальний  рік. І вже  на  самому його початку  постало  питання: у  якому  форматі  працюватимуть  заклади  освіти  Чуднівської  міської  ради – очно  чи  дистанційно?

За  рішенням  уряду,  при  посиленні  карантину  навчальні  заклади    продовжуватимуть  працювати  у  звичайному  режимі  лише  за  умови  наявності  80%  вакцинованих  працівників.

Станом  на  08 вересня  2021  року  тільки  у  П’ятківській  гімназії  вакциновано  88  % працівників, в  решті  закладів  освіти  цей  показник  набагато  нижчий.

З  метою  прискорення  вакцинації  працівників закладів  освіти для забезпечення якісної  організації  навчального  процесу   8  вересня  проведено  нараду  з директорами  закладів  освіти  Чуднівської  громади. В  нараді  взяли  участь  Чуднівський  міський  голова Віталій  Войтко, головний  лікар  Чуднівського  центру  первинної  медичної  допомоги  Анатолій  Скриваник, завідувач  Чуднівським  АЗПСМ Іоанна  Круглей, начальник відділу освіти Володимир  Кривоцюк, працівники  відділу  освіти, директори  закладів  загальної  середньої  та  дошкільної  освіти.

Анатолій  Скриваник  інформував  про  стан  захворюваності  на COVID -19 на Чуднівщині, хід  вакцинації, режим  роботи  пунктів  вакцинації  на  території  громади, дав  роз’яснення  стосовно  наявних  вакцин, можливості отримати  щеплення  на  робочому  місці.
  Володимир  Кривоцюк  ознайомив  присутніх  із  станом  вакцинації  в  освітній  галузі : із  157  працівників  дошкільних  закладів  вакциновано двома  дозами 69  осіб(44%),однією  дозою – 18 (12%); працівників  закладів  загальної середньої  освіти - 463, дві  дози  отримали -  209  осіб (45%), однією  дозою  вакциновано -42  (1 %). Начальник  відділу  освіти  звернувся  до  присутніх  колег  свідомо і  відповідально  поставитися  до  питання  вакцинації усіх   працівників,провести  роз’яснювальну  роботу  в  колективах, спрямовану на  покращення  ситуації  з  вакцинування.

Міський  голова  Віталій  Войтко  заслухав  інформацію  кожного  керівника  закладу  освіти  про  стан  вакцинації  на  місцях, акцентував  увагу  на  її необхідності   з  метою  належної  роботи  навчальних  закладів, запропонував  керівникам  розглянути  можливість  провести  вакцинування  безпосередньо  у  колективах виїзними  мобільними  групами медичних  працівників.