Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради

Дата: 13.09.2021 08:22

10 вересня під керівництвом Чуднівського міського голови Віталія Войтка відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

У ході засідання членами виконавчого комітету розглянуто ряд важливих питань, зокрема:

•   про підготовку  закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період  у 2021-2022 навчальному році;
  • про стан підготовки  об’єктів соціальної сфери  та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років;
  • про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків на території м. Чуднів та смт Вакуленчук;
  • про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження побутовими  відходами (вивезення твердих  побутових  відходів)   на   території м. Чуднів;
  • про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності    Чуднівської міської ради для передачі в оренду на аукціоні
  • Про передачу в оренду майна комунальної власності міської ради та оголошення аукціону на право оренди тощо.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства на засіданні дітям було встановлено статус дітей позбавлених батьківського піклування, надано дозвіл на приватизацію земельної ділянки  та ін.

Крім того, членами виконкому було заслухано інформацію про стан виконання батьківських обов’язків матерями відносно дітей. На засідання були запрошені всі сторони спірних питань, інформацію яких було заслухано та взято до відома.

Під час роботи виконавчого комутету керівник КНП «Чуднівський ЦПМСД» Анатолій Скриваник ознайомив присутніх зі статистичними даними щодо вакцинації від COVID-19 населення громади. Лікар наголосив, що вакцинування – це єдиний ефективний спосіб сформувати імунітет проти коронавірусу, що може захистити від інфікування чи тяжкого перебігу хвороби.