У закладах освіти громади проходить олімпійський тиждень

Дата: 16.09.2021 08:37

Найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Вже стало доброю традицією  розпочинати навчальний  рік з  проведення Олімпійського  тижня та  Олімпійського  уроку, присвяченого Дню фізичної  культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, вчителів  фізичної  культури, спортсменів, ветеранів спорту.

Олімпійський  тиждень  було  проведено  в  кожному  закладі  загальної  середньої  освіти  Чуднівської  міської  ради   з 6 по 13 вересня  з метою  поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізації фізкультурно-масової роботи в навчальних закладах, формування у дітей  мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів  на гуманістичних ідеалах олімпізму. Традиційно тиждень  розпочався  з  Олімпійського  уроку,тематикою  якого  стали успіхи  і  досягнення  спортсменів  нашої  держави  під  час  Олімпіади – 2020  та   параолімпійських  ігор.

У закладах освіти громади організовано і проведено  спортивні  заходи, присвячені Дню фізичної культури та спорту:  змагання з різних видів спорту (волейбол, міні-футбол, армреслінг, шахи, шашки, настільний теніс, «веселі  старти»,спортивні  свята за участю  батьків для  молодших  школярів), вікторини  на  спортивну  тематику,конкурси  малюнків, квести та  флешмоби,перегляд  пізнавальних  мультфільмів  та  відеороликів,фільмів тощо. Кожен  день  спортивного  тижня  розпочинався  із   ранкової  руханки,яку  проводили  як  вчителі  фізичної  культури  так  і  учні, розробляючи і  пропонуючи  свої  власні  креативні  вправи.         Класними керівниками  були проведені класні години за темами: «Мій друг – фізична культура» - для учнів 1-3 класів, «Шкідливі звички та їх згубний вплив на організм людини» - для учнів 5-9 класів, «Здоровий спосіб життя» - для учнів 10-11 класів.

Цікаво  і  змістовно  пройшов  тиждень у  Тютюнниківській, Вакуленчуківській, Стовпівській, Бабушківській, Турчинівській школах, Чуднівському ліцеї.

До  проведення  тижня  долучились  практично  всі  учасники  навчально-виховного  процесу: учні  та  їх  батьки,педагогічні  працівники,громадськість  .

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти  продемонстрували свої спортивні здібності, техніку  виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу.

Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Хочеться висловити  сподівання, що  спортивне життя школи не обмежиться одним тижнем, а попереду у всіх його  учасників та  організаторів  ще багато  спортивних досягнень.