У Чуднівській громаді відзначили День партизанської слави

Дата: 23.09.2021 08:16

День партизанської слави відзначається  22 вересня у всіх регіонах України , як данина всенародної поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Другої Світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя.

На знак шани та поваги героїчного подвигу партизанів і підпільників Другої світової війни відбулось покладання квітів до обеліску Слави у Чуднові, пам’ятника жертвам фашизму у с.Рижів та братської могили у селищі Великі Коровинці.

У В.Коровинецькому краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід, у якому взяли участь Чуднівський міський голова Віталій Войтко, представники районної організації ветеранів Микола Шваб та Людмила Чумак, культури та громадськості.