Чуднівська майстриня народної творчості взяла участь у Міжнародному молодіжному форумі "Коло українського багаття"

Дата: 27.09.2021 20:46

23-26 вересня 2021 року у Житомирі проходив Міжнародний молодіжний форум "Коло українського багаття". Форум зібрав та об'єднав молодих майстрів народного мистецтва, народні колективи та виконавців-аматорів в одне велике мистецьке коло.

З усієї України молоді майстри народної творчості, степендіати Президента України презентували свою майстерність на виставці та під час майстер-класів в центрі Житомира.

Серед учасників свою творчість представила художниця, майстриня народної творчості, чуднівчанка Наталія Гофінгер-Бугайчук.

На форум були запрошені представники української діаспори з Туреччини, Німеччини, Грузії, Італії, Польщі, Данії та Швеції.

Захід розпочався із зустрічі гостей та учасників Форуму в прес-центрі Житомирської міської ради.   Наступною була зустрічі у Міністерстві молоді та спорту, представники Міністерства культури також долучилися. Обговорювали участь молоді у розширенні і поглибленні громадських та культурних зв’язків із українськими громадами поза межами України. Також, відвідали Алею Слави Небесної Сотні, вшанували пам’ять загиблих на Майдані.

Форум покликаний донести до закордонних українців зміст українських суспільно-державних (національних) цінностей та поглибити співпрацю з представниками закордонних українців у сфері національно-патріотичного виховання.

Організатори Форуму -  Міністерство молоді та спорту України, молодіжна громадська організація «Студентський клуб», Житомирський обласний центр народної творчості та Благодійна організація «Благодійний фонд «Надія Є».