Для клієнтів пробації, що перебувають на обліку в Житомирському районному секторі, проведено лекцію на тему “Цілеспрямована особистість”

Дата: 28.09.2021 08:15

27 вересня 2021 року на базі Житомирського районного сектору №10 філії ДУ “Центр пробації” в Житомирській області фахівцем 2 категорії Оленою Конончук проведено лекцію на тему: “Цілеспрямована особистість” із засудженими до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, які перебувають на обліку у районному секторі.

Мета заходу: ознайомлення із Конституцією України, розвиток комунікативності, розкриття поняття особистості, особистого вибору у житті, постановка та шляхи реалізації цілей. Також, продемонстровано мотиваційне відео, метою якого є апелювання до внутрішніх резервів особистості задля вибору шляху у житті, формування цілісної особистості.

В. о. начальника Житомирського районного сектору №10

філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області