У Івано-Франківську відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики. Вихованці Чуднівської ДЮСШ знову на висоті.

Дата: 29.09.2021 14:17

З 24 по 26 вересня 2021 року у м. Івано-Франківськ відбувся командний чемпіонат України  з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодших.  Вихованці Чуднівської ДЮСШ (тренер-викладач Віктор Вєдєрніков) у складі збірної команди Житомирської області взяли участь у цих представницьких змаганнях.

Наші спортсмени виступали у таких  видах легкої атлетики як метання диску та штовхання ядра. Знову нас порадувала наша Дар’я Козачок вона стала чемпіонкою у метанні диску 1 кг. з результатом 40м 62 см.  Друге місце у цьому виді виборола наша Юля Воробйова з результатом 30м 92см. Анна Поплавська та Зорина Мамула зайняли відповідно 5 та 11 місця.  Серед юнаків у метанні диску Лівкович Олександр зайняв 7 місце (44,487м.), 8 місце - за Костянтином Шпитою (40,52м.), Данило Васильцов метнув диск на 28,69м.

У штовханні ядра 3кг. друге місце за Дар’єю Козачок. ЇЇ результат 14м.69см. Костянтин Шпита також зайняв друге місце у штовханні ядра 5кг. з результатом 15м. 01см.

Це гарні результати юних спортсменів.  Збірна команда  Житомирщини зайняла перше згальнокомандне місце.