Відбулась чергова сесія міської ради

Дата: 29.09.2021 15:16

28 вересня під керівництвом Чуднівського міського голови Віталія Войтка відбулась чергова сесія міської ради.

У роботі сесії взяли участь 21 депутат із 26.  Також у роботі сесії взяв участь депутат обласної ради Ігор Лукашенко.

Під час сесії депутати схвалили Прогноз бюджету Чуднівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, внесли зміни до персонального складу виконавчого комітету міської ради, затвердили Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Чуднівської міської ради на 2021-2024 роки.

У ході роботи сесії надано дозвіл на укладання договору фінансового лізингу для придбання техніки  для комунальних підприємств.

Також обранці прийняли рішення перенести святкування Дня міста Чуднів на останню суботу травня.

Великий блок питань, які розглядались на сесії, стосувалися землеустрою та землекористування.

Крім того, депутати вирішили подати звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України про недопущення підвищення тарифів і забезпечення їх обґрунтованого рівня та щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році.