Чуднівський міський голова та депутат міської ради привітали прийомних батьків громади з Днем усиновлення

Дата: 30.09.2021 21:03

Щорічно 30 вересня в день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії в Україні відзначається День усиновлення, оскільки трагічне і водночас  величне християнське свято символізує найкращі чесноти людей, що приймають у свою родину дітей, які нажаль за різних життєвих обставин не  мають змоги виховуватися у  рідній сім’ї.  Це свято великої душі, життєвої мудрості, розуміння, милосердя і добра.

Сьогодні, 30 вересня, з нагоди відзначення Дня усиновлення Чуднівський міський голова Віталій ВОЙТКО за  матеріальної підтримки депутата Житомирської обласної ради  Ігоря  ХОДАКА, спільно з депутатом Чуднівської міської ради Анастасією КРАВЧУК  привітали прийомних батьків, які виховують 5 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та 5 опікунських родин,     на вихованні в яких перебуває 10 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомним батькам, опікунам, які виявилися небайдужими до долі дітей вкотре висловлено слова вдячності та поваги, побажання щастя, добробуту, радості у їхніх домівках, вручено подарунки та солодощі.

Служба у справах дітей Чуднівської міської ради нагадує, якщо Ви небайдужі до долі дітей і у Вас є можливість і бажання взяти на виховання  хоча б одну дитину  зробіть це! Подаруйте щастя на цій землі хоча б одній маленькій людині, яка так чекає на Вас!