Вітання громадян похилого віку

Дата: 01.10.2021 20:16

Другий місяць осені починається з особливої дати – 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Турбота про громадян поважного віку – необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Тож сьогодні, 1 жовтня, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку Чуднівський міський голова Віталій Войтко та представники міської ради подарунками привітали жителів поважного віку. У цей день 56 ветеранів, пенсіонерів, особ з інвалідністю, одиноких непрацездатних громадян Чуднівської громади отримали продуктові набори.

З нагоди свята  щиро вітаємо наших поважних мешканців громади золотого віку та ветеранів! Бажаємо вам міцного здоров'я, щасливої долі, радості, добра, добробуту вашим сім'ям, поваги від рідних та близьких і ніколи не почувати себе самотніми!