ПРИВІТАННЯ ЧУДНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІТАЛІЯ ВОЙТКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 03.10.2021 07:47

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Діти – наше майбутнє. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої громади.   Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

У день свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Від щирого серця бажаю  вам міцного здоров’я, миру і добробуту в ваших сім’ях, творчої енергії та людської поваги, натхнення та віри у щасливий завтрашній день!

Нехай ваші серця завжди будуть сповнені радістю та світлом!

З повагою,

Чуднівський міський голова                                       Віталій ВОЙТКО