Учні закладів освіти громади взяли участь у творчій майстерні з виготовлення листівок для воїнів ООС

Дата: 04.10.2021 15:47

Комунальним закладом позашкільної освіти «Обласний центр дитячої та юнацької творчості»  Житомирської обласної ради 14 вересня 2021 року в онлайн режимі для воїнів ООС була проведена творча майстерня з виготовлення вітальних листівок до Дня захисників та захисниць України в рамках акції «Крила захисту».

До роботи у творчій майстерні приєдналися й учні комунального закладу  «Чуднівський ліцей»,  Чуднівської ЗОШ  І-ІІІ ст. №2, Карвинівської гімназії,  Красносільської гімназії, Дубищенської ЗОШ І-ІІ ст., Стовпівської ЗОШ І-ІІ ст. Чуднівської територіальної громади. Учні власноручно виготовили вітальні листівки і написали воїнам щирі побажання.

Усі творчі вироби передані в м. Житомир КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» Житомирської обласної ради для направлення їх як колективне святкове вітання воїнам на територію Операції Об’єднаних Сил.

КУ « Чуднівський МЦПРПП» дякує усім, хто приєднався до акції « Крила захисту», а нашим захисникам бажаємо  здоров’я і скорішого повернення до рідних домівок.