Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 06.10.2021 11:11

Чуднівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Чуднівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок відчуження об’єктів комунальної власності Чуднівської міської ради» та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проект регуляторного акта спрямований на досягнення чітко визначеної мети - встановлення єдиних вимог щодо відчуження об’єктів комунальної власності Чуднівської міської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту рішення на електронну або поштову адреси: Чуднівська міська рада, вул. Героїв Майдану, 104, м. Чуднів, Житомирська область, 13201, тел. 0963075132, Е  mail: info@chudniv-miskrada.gov.ua.

Переглянути документ:https://rada.info/upload/users_files/04344952/dbe2e5351f202f2c96e840f4adbd297f.doc