Вшанування пам’яті загиблого воїна ООС Вадима Прокопенка

Дата: 13.10.2021 15:22

14 жовтня 2021 року минає два роки з дня загибелі нашого земляка,  українського героя, воїна ООС Вадима Прокопенка.

20-річний солдат-контрактник Прокопенко Вадим Михайлович загинув 14 жовтня 2019 року, у День захисника України. Помер у військовому госпіталі м. Маріуполь від вогнепального поранення, яке отримав внаслідок нещасного випадку, що стався під час несення чергування на лінії бойового зіткнення на глибині ротних опорних пунктів першого ешелону оборони в зоні ООС.

Сьогодні, 13 жовтня 2021р. у світлиці Чуднівського РТЦК та СП (військоматі) відбувся пам’ятний захід вшанування захисника України Вадима Прокопенка.

У поминальному ритуалі взяли участь представники міської ради, Чуднівського РТЦК та СП, капелан Олександр Діденко, рідні загиблого, громадськість.

Під час заходу присутні заслухали коротку біографію загиблого бійця з Книги пам’яті загиблих учасників АТО (ООС) Чуднівщини та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Цього дня секретар міської ради Олена Яременко та учасники пам’ятної церемонії поклали квіти до Дошки пам'яті загиблих воїнів Чуднівщини в зоні АТО/ООС.

Хай пам’ять про всіх загиблих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Вічна пам’ять та вічна слава. Ми пам’ятаємо…