Привітання Чуднівського міського голови Віталія ВОЙТКА з Днем захисників та захисниць України, Днем українського козацтва

Дата: 13.10.2021 16:40

Шановні воїни, ветерани війни, захисники України! Шановна громадо!

Щиро вітаю вас зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра - Днем захисників і захисниць України.

14 жовтня об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне свято – День захисників та захисниць України.

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.

Українське козацтво, яке є уособленням національного характеру, це – гідний взірець для молоді, яка доводить свою вірність єдиній соборній державі - Україні, відстоюючи її незалежність і цілісність вже в наш час у жорстоких боях на Сході.

Захисники України сьогодні - учасники бойових дій, є прикладом реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина та наочним свідченням єдності всіх поколінь нашого народу.

З нагоди свята щиро бажаю усім захисникам України та всій громаді здоров'я, завзяття, сили та єдності на шляху до відродження кращих національних традицій - в ім’я миру та спокою на українській землі.

Слава Україні!

З повагою,

Чуднівський міський голова                                                              Віталій ВОЙТКО