Стартувала Гімназіада школярів закладів освіти Чуднівської громади

Дата: 22.10.2021 08:44

20  жовтня  2021 року   на  базі  спортивного  майданчика  Чуднівського  ліцею  проведено  спортивні змагання «Нащадки  козацької  слави» («Козацький  гарт»),які  дали  старт  Гімназіаді  школярів  закладів  освіти  Чуднівської  міської  ради 2021-2022  навчального  року. Гімназіада  проводиться  з  метою  впровадження  фізичної  культури  та спорту  в  повсякденний  побут  учнів,зміцнення  їх  здоров’я,кращої  підготовки  учнів  до  самостійного  життя,підвищення  ефективності  фізкультурно-масової  роботи,посилення  пропаганди  серед  учнівської  молоді  олімпійських  видів  спорту та  ідей  олімпійського  руху.

Змагання  «Козацький  гарт» традиційно  проводяться  в  жовтні  місяці  і  присвячені  Дню  українського  козацтва, Дню  захисника  і  захисниці  України.   Цьогоріч  у  змаганнях  взяли  участь  команди  з  9 закладів  загальної  середньої  освіти: Чуднівського  ліцею, В.Коровинецької, Чуднівської №2  ЗОШ І-ІІІ ступенів, Будичанської, Дідковецької, Тютюнниківської, Карвинівської  гімназій, Дубищенської, Стовпівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Учні  6-9 класів  змагалися  з  «човникового»  бігу, стрибках  у  довжину  з  місця, стрибках  через  скакалку (дівчата), згинання  і  розгинання  рук  в  упорі  лежачи (юнаки).    Також  було  проведено  естафету  «Герць  козацьких  джур», яка  складалася  із  восьми  етапів: «перенесення  вантажу», «стрибки  по  купинах», «слалом», «через  паркан», «повзунок», «стрибунець», «футболіст», «достав  пакет».

У  загальнокомандному  заліку  перемогу  здобула  команда  КЗ «Чуднівський  ліцей».  Друге  місце  посіли  школярі  Чуднівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, третє  місце – команда  Тютюнниківської  гімназії.

Переможці  змагань  були  нагороджені  грамотами  відділу  освіти.