Відбулось друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Чуднівської територіальної громади

Дата: 23.10.2021 15:45

22 жовтня 2021 року відбулось друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Чуднівської територіальної громади на 2021-2027 роки.

На засіданні члени робочої групи ознайомилися з результатами проведення анкетування думки громадськості щодо пріоритетів розвитку громади, працювали над SWOT - аналізом громади, відповідно до результатів опитування та  присутні заслухали соціально-економічний аналіз.

Присутні обговорили  стратегічні пріоритети розвитку громади та міста, визначили позитивні фактори та недоліки системи.

Під час обговорення було акцентовано на тому, що громада повинна максимально використати свої сильні сторони та працювати над мінімізацією слабких сторін. Члени робочої групи розпочинають роботу над розробкою конкретних заходів та завдань на період реалізації Стратегії.