Високі результати борців Чуднівської ДЮСШ у чемпіонаті Житомирської області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків

Дата: 25.10.2021 13:27

23 жовтня 2021 року у м. Житомирі відбувся чемпіонат Житомирської області з греко- римської боротьби серед юнаків 2008 – 2009 року народження.   Цей чемпіонат зібрав багато юних спортсменів з різних регіонів Житомирщини.  Почесним гостем цих змагань був чемпіон Олімпійських Ігор Токіо-2020 Жан Беленюк. Він привітав юних спортсменів і провів майстер-клас з прийомів боротьби.

Чуднівщина на цих змаганнях була представлена командою борців Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи. Тренер-викладач Юрій Артемчук. Юні борці показали високий рівень підготовки і в результаті запеклих сутичок гідно прославили Чуднівський край.

Чемпіоном змагань у ваговій категорії до 47 кг. став чуднівчанин Олександр Ломакін. Бронзовим призером у ваговій категорії до 59 кг. став Максим Приходченко. 4 місце у ваговій категорії до 53 кг. виборов Акім Гринюк.  На високому рівні у своїх вагових категоріях відборолися чуднівчани Ярослав Кучмій, Аріф Зейтулаєв та Максим Павелко з с. Дідківці.