Все більше підприємців купують у ТОВ «Житомиргаз Збут» електроенергію

Дата: 02.11.2021 18:20

Клієнтський портфель споживачів електричної енергії  «Житомиргаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», продовжує зростати. Наразі електроенергію компанія постачає вже 145 клієнтам, серед яких не лише середній та малий бізнес, а й бюджетні установи.

«ТОВ «Житомиргаз Збут» почав реалізовувати електроенергію для юридичних осіб з грудня минулого року. Менше ніж за рік цей енергоресурс замовляє вже 145 клієнтів, з яких 50% обрали для себе пакетну пропозицію «електрична енергія + газ», – розповідає директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

Більшість клієнтів, які купують електроенергію у ТОВ «Житомираз Збут» – представники сфери обслуговування і торгівлі, каменеобробної та деревообробної галузі, легкої промисловості.

«Пакетна пропозиція «електроенергія + газ» для юридичних осіб допомагає представникам бізнесу економити свій час. Адже персональний менеджер допомагає вирішувати усі питання максимально оперативно: формує та надсилає рахунки, коригує обсяги, консультує. Вже 72 юридичні особи обрали саме таку пакетну пропозицію», – зазначила Олена Благодарська.

Корпоративні клієнти можуть обрати найбільш привабливі умови співпраці. Серед переваг  відсутність штрафів за небаланси, можливість сплачувати за послугу розподілу електроенергії через постачальника. Також кожен клієнт самостійно обирає найбільш зручний графік розрахунку:

• передплата,

• подекадна оплата,

• за фактом споживання.

Про всі деталі пропозиції «електроенергія + газ» дізнавайтеся в менеджера за телефоном: (067) 512 24 32.

Умови придбання електроенергії на сайті ТОВ «Житомиргаз Збут» – https://zt.gaszbut.com.ua/business

Нагадаємо, ТОВ «Житомиргаз Збут» отримав ліцензію на постачання електричної енергії юридичним і фізичним особам-підприємцям у червні минулого року. Компанія вже більше шести років працює на енергетичному ринку та завжди надійно виконує свої зобов’язання перед усіма категоріями споживачів.