Група піротехнічних робіт ДСНС області знищила вибухонебезпечний предмет часів минулих війн

Дата: 03.11.2021 13:48

2 листопада піротехніки ДСНС області знищили мінометну міну часів минулих війн, виявлену у лісовому масиві поблизу с. Дриглів Житомирського району.

На невідомий металевий предмет натрапили лісники під час прокладання трактором протипожежної мінералізованої смуги. По прибуттю до місця виявлення фахівці ДСНС ідентифікували знахідку як мінометну міну.

Вилучений вибухонебезпечний предмет був вивезений у спеціальне місце та знищений шляхом підриву.

Шановні громадяни!

При виявленні невідомих металевих предметів, схожих на боєприпаси, в жодному разі не торкайтеся їх, а звертайтеся за номерами екстрених служб «101» або «102».