Дата: 03.11.2021 16:51

Чуднівська міська рада проводить відбір представників громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють захист прав у сфері охорони здоров’я, професійного самоврядування у сфері охорони здоров’я та  у сфері запобігання корупції у члени спостережної ради комунального некомерційного підприємства "Чуднівська лікарня" Чуднівської  міської ради Житомирської області.

Кандидати подають:

- особисту заяву кандидата про включення до складу Спостережної ради;

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копії документів, що підтверджують наявність у кандидата до складу Спостережної ради професійних знань, освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я.

Для громадських організацій додатково надають:

- лист у довільній формі за підписом керівника громадського об’єднання, організації, із зазначенням кандидата, який рекомендується до складу Спостережної ради;

- копію витягу із Єдиного державного реєстру громадських формувань про реєстрацію;

- копію статуту громадського об’єднання, організації, яким підтверджується їх діяльність спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, здійснення професійного самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції.

Пропозиції приймаються з 08.11.2021 року по 19.11.2021 року за адресою: 13200 м. Чуднів вул. Героїв Майдану, 104 (головний спеціаліст з кадрової роботи Чуднівської міської ради)

Інформація для довідок E-mail: kadrumrada@ukr.net,  відповідальна особа за прийом документів - Каранюк Ніна Андріївна.

Завантажити документ: https://rada.info/upload/users_files/04344952/b3578d54af46d1ea924ffb3497390782.pdf