Привітання з Днем української писемності та мови

Дата: 09.11.2021 10:52

9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.

Мова – духовний і культурний скарб нації. Вона є найголовнішою ознакою народу, що дає йому право називатися нацією. Саме мова формує і визначає свідомість, творить людину, культуру, історію.

Українська мова своїм корінням, за твердженням істориків, сягає глибини не менше семи тисячоліть і відзначається особливою милозвучністю. Про її красу й приємність звучання є більш ніж достатньо усних і писемних свідчень.

Вона є надійною основою розвитку країни, загартована багатовіковою історією та відточена творчістю найталановитіших українських письменників. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ.

Тож нехай рідне слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом. Щастя всім і добра, миру і злагоди, достатку і процвітання, нових здобутків в ім’я зміцнення нашої Батьківщини.

Пам’ятаймо заповіти українських класиків та робімо висновки із нашої історії.

Хай вічно звучить українська мова!