За сприяння депутата обласної ради у парку Слави Чуднова встановлено нові лавки

Дата: 12.11.2021 09:45

Нещодавно парк Слави Чуднова було оновлено новими стильними та зручними лавками для відпочинку. Крім того, біля кожної лавки встановлено урни.

Містяни уже встигли оцінити зручність нових місць для сидіння. Лавки розмістили там, де їх бракувало.

10 лавок з урнами вартістю 43 тис. грн. для мешканців міста та його гостей подарував депутат обласної ради Ігор Ходак.

Щиро вдячні Ігорю Євгеновичу за внесок у розвиток громади та створення комфорту для її жителів.

Роботи з виготовлення та встановлення лавок здійснив місцевий підприємець Олег Якимчук.

Оскільки парк є одним з улюблених місць для прогулянок і відпочинку місцевих жителів, сподіваємось, що чуднівчани будуть дбайливо ставитися до нового спільного майна та шануватимуть людську працю.