До уваги жителів с.Турчинівка та с. Княжин!

Дата: 29.11.2021 11:22

Протягом 7 днів:  з 2.12.2021 року по 8.12.2021 року,   проводитиметься   громадське обговорення кандидатури  на посаду  старости  Турчинівського   старостинського  округу.

Запрошуємо усіх жителів  с.Турчинівка та с. Княжин, яким виповнилося 18 років, взяти участь у громадському обговоренні кандидатури на посаду старости – Онофрійчук Лариси Аркадіївни, 28.06.1978 р.н. (автобіог)

Робоча група для проведення громадського  обговорення  працюватиме із 2.12.2021 року по 8.12.2021 року за адресами :

• с.Турчинівка,  адмінприміщення, вул.Молодіжна,1;

• с.Княжин, приміщення сільського клубу, вул.Демчука,10.

З собою  мати паспорт громадянина України  у вигляді книжечки (зразка 1993 року), або  у формі  ID-картки (зразка 2015 року) з додатком  про реєстрацію місця проживання.

Завантажити:

Автобіографія

Розпорядження від 26.11.2021р. №153 "Про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Турчинівському старостинському окрузі Чуднівської міської  ради"