Привітання Чуднівського міського голови Віталія Войтка з Днем працівників прокуратури

Дата: 01.12.2021 13:12

Шановні співробітники та ветерани органів прокуратури!

Вітаю вас з професійним святом!

Захист законності, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю, нагляд за діяльністю органів влади – це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі.

Верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями. Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини. Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.

Бажаю вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту!

Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону!

З повагою,

Чуднівський міський голова                                                Віталій ВОЙТКО