1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Дата: 01.12.2021 13:45

У всьому світі у перший день зими відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Перше святкування було у 1988 році з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформації щодо ВІЛ/СНІД. Від тоді його відзначають щорічно.

Метою Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу є підвищення проінформованості населення про ВІЛ/СНІД і демонстрація міжнародної солідарності перед обличчям пандемії. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна можливість дізнатися про факти щодо поширеності ВІЛ-інфекції і втілити знання у практику. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та толерантно ставитися до тих, хто живе з ВІЛ-інфекцією.