Чуднівська громада

Житомирська область

Чуднівська міська рада повторно оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) на території Чуднівської міської територіальної громади.

Дата: 03.12.2021 11:37
Кількість переглядів: 419

Фото без опису

 1.Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу.

Виконавчий комітет Чуднівської міської ради, 13201, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104.

 

2. Підстава для проведення конкурсу (дата та номер рішення органу місцевого самоврядування чи розпорядження місцевої державної адміністрації).

Розпорядження Чуднівського міського голови від 30 листопада 2021 року № 157 «Про повторне оголошення та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) на території Чуднівської міської територіальної громади».

 

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів): 

1)  місце проведення конкурсу - зала засідань Чуднівської міської ради;

2)  час проведення - 5 січня 2022 року о 10-00 годині;

3) прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) - Довгаль Олег Михайлович – начальник відділу економічного розвитку, комунальної власності та житлово-комунального господарства Чуднівської міської ради, заступник голови конкурсної комісії, вул. Героїв Майдану, 104, м. Чуднів, 13201, тел. (096) 307-51-32; електронна адреса: chudnivekonomika@ukr.net.

 

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів);

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

 

5. Обсяг послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) та вимоги щодо якості надання послуг згідно з критеріями, що визначаються відповідно до частини третьої статті 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Обсяг відходів, що вивозиться до 50 м. куб. в місяць, з території Чуднівської міської територіальної громади.

Вимоги щодо якості надання послуг є дотримання графіка поводження з побутовими відходами (вивезення рідких  побутових відходів), дотримання правил надання послуг з поводження з побутовими відходами, дотримання вимог законодавства щодо надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів).

 

6. Перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам.

Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали та (або) засвідчені в установленому законодавством порядку копії таких документів:

- заява для участі в конкурсі з реєстром поданих документів;

- балансового звіту суб'єкта господарювання за останній звітній період;

- довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов'язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

- документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб'єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб'єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо);

- документа, що містить відомості про обсяги надання послуг із збирання та перевезення рідких побутових відходів за останній рік;

- технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

- довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

- довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;

- довідки про проходження водіями медичного огляду;

- документа, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення рідких побутових відходів;

- документа, що містить інформацію про кількість відходів, залучених учасником до повторного використання; кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо;

- розрахунку ціни вартості послуги;

- інших документів, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення рідких побутових.

 

7. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів): розміри та межі певної території та перелік розміщених у зазначених межах об’єктів утворення побутових відходів, середня відстань до об’єктів поводження з побутовими відходами та їх місцезнаходження.

Територія громади: 524,7 тис. кв. м., кількість будинків приватного сектору – 8429, кількість багатоквартирних будинків – 42, кількість населення – 19802 чол., зокрема:

- територія міста Чуднів – 834,5 га;

- кількість житлових вулиць – 70 од.;

- кількість населення – 5448 чоловік;

- будинків приватного сектору – 1550 од., мешканців – 4398;

- середня відстань з вивозу рідких побутових відходів з центру громади м. Чуднів до очисних споруд  -  2 км.

 

8.Характеристика об'єктів утворення рідких побутових відходів за джерелами їх утворення

Чуднівська міська територіальна громада.

Багатоквартирні житлові будинки:

- кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водовідведення, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах –3 багатоповерхових будинків (вул. Героїв Майдану, 89, вул. Героїв Майдану, 91, провул. Калиновий, 3);

Одноквартирні житлові будинки:

- загальна кількість будинків, кількість мешканців таких будинків – 8429 будинків, 17756 – мешканців;

- місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання) – по всій території громади;

Підприємства, установи та організації:

всі, розташовані на території Чуднівської міської територіальної громади.

 

9. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами відповідно до правил благоустрою населеного пункту, розроблених з урахуванням схеми санітарного очищення населеного пункту.

Очисні споруди, потужність  яких -  200 тис. м. куб., розташовані на відстані 2000 м на північ від межі м. Чуднів.

Під’їзний шлях від межі м. Чуднів по автошляху М-03 (Житомир-Чернівці) в сторону Житомира – 1400 метрів, та 600 м від автошляху на захід грунтовою дорогою.

 

10. Вимоги до конкурсних пропозицій.

Конкурсна комісія відхиляє пропозиції з таких причин:

- учасник конкурсу не відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією;

- конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації;

- встановлення факту подання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення;

- учасник конкурсу перебуває у стані ліквідації, його визнано банкрутом або порушено провадження у справі про його банкрутство.

 

11. Критерії оцінки конкурсних пропозицій.

Наведені в додатку .

 

12. Проведення організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації та внесення змін до неї.

Учасник   конкурсу  має  право  не  пізніше, ніж  за  сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз'ясненням  щодо  змісту конкурсної документації до організатора конкурсу.

Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів з моменту отримання звернення про роз'яснення до закінчення строку подання конкурсних пропозицій надає письмове роз'яснення. У разі надходження двох і більше звернень про надання роз'яснення щодо змісту конкурсної документації організатор конкурсу проводить збори його учасників з метою надання відповідних роз'яснень. Про місце, час та дату проведення зборів організатор конкурсу повідомляє учасників протягом трьох робочих днів. Організатором конкурсу ведеться протокол зазначених зборів, який надсилається або надається усім учасникам зборів в день їх проведення.

 

13. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

13.1 способи подання конкурсних пропозицій - особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

13.2 місце подання конкурсних пропозицій - 13201, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104, кабінет відділу економічного розвитку, комунальної власності та житлово-комунального господарства Чуднівської міської ради.

13.3 кінцевий строк подання конкурсних пропозицій - 5 січня 2022 року до 10-00 години. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

 

 

14. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

13201, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104. Зала засідань 5 січня 2022 року о

10-00 годині.

 

Додаток


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь