"Зміни податкового законодавства на 2022 рік: що отримають громади за пропозиціями АМУ» - вебінар відбудеться 6 грудня

Дата: 03.12.2021 13:41

6 грудня  Асоціація міст України проводить вебінар на тему: «Зміни податкового законодавства  на 2022 рік: що отримають громади за пропозиціями АМУ».

Початок о 12.00.

Головний спікер вебінару - Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

На вебінарі будуть обговорені зміни податкового законодавства, що стосуються місцевого самоврядування, які будуть запроваджені у 2022 році згідно схваленому парламентом 30 листопада Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (законопроект №5600).

Онлайн-трансляція вебінару буде доступна на сторінці АМУ у мережі Фейсбук та на сайті АМУ.