Привітання Чуднівського міського голови Віталія Войтка з Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2021 13:07

Шановна громадо!

Щиро вітаю вас із світлим та радісним святом – Днем Святого Миколая Чудотворця !

Цей день сповнений доброти, тепла й любові, очікування справжнього дива та здійснення найзаповітніших мрій.

У День Святого Миколая варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди й постійно. Кожен з нас може стати своєрідним помічником Святого Миколая та зробити приємне своїм рідним і друзям, а також тим, хто потребує підтримки та допомоги.

Щиро бажаю усім здоров’я, миру, благополуччя та родинного затишку. Нехай Святий Миколай принесе в кожну домівку щастя, вселить в нас любов, подарує віру в чудеса та благословить на добрі справи!

З повагою,

Чуднівський міський голова                                                  Віталій ВОЙТКО